Wykład otwarty Sekretarza Generalnego i Dyrektora Wykonawczego Royal College of Nursing

lis

Koło Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego przy UM w Łodzi oraz Katedra Nauczania Pielęgniarstwa Wydziału Nauk o Zdrowiu UM w Łodzi zapraszają na wykład otwarty Sekretarza Generalnego i Dyrektora Wykonawczego Royal College of Nursing, jednej z największych organizacji pielęgniarskich w Europie, zrzeszającej prawie 400 tys. pielęgniarek w Wielkiej Brytanii oraz członka Zarządu Europejskiej Federacji Stowarzyszeń Pielęgniarek (EFN), który odbędzie się w dniu 5 grudnia 2013 r.  o godz.10.00  w Auli CKD s. 1.27 (II piętro) ul. Pomorska 251.

Peter Carter , OBE , MCIPD CCMI (Companion of Chartered Institute of Management) reprezentuje największą na świecie organizację działającą także jako związek zawodowy pielęgniarek, pracowników opieki zdrowotnej, pracowników społecznych, studentów. Przed objęciem funkcji w RCN przez 12 lat pełnił funkcję Chief Executive of the Central and North West London Mental Health NHS Trust, jednego z największych funduszy zajmujących się zdrowiem psychicznym. Wcześniej zajmował też szereg klinicznych i kierowniczych stanowisk w Hertfordshire, Bedfordshire i Londynie.

Więcej informacji…