Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Akademickich Targów Pracy!

Posted Opublikowane przez Piotr Dolata w Komunikaty
kwi
12

Coraz bliżej kolejna edycja Akademickich Targów Pracy. Jest to jedna z największych i najważniejszych tego typu imprez targowych w Polsce.   

Już 21 kwietnia 2021 roku na naszej platformie zalogują się reprezentanci czołowych firm z regionu łódzkiego i nie tylko. Będzie to świetna okazja do poznania oczekiwań pracodawców względem młodych ludzi rozpoczynających swoją karierę zawodową.  

W tym roku również głównym sponsorem ATP jest firma Rossmann SDP natomiast do grona sponsorów należą ABB, Adamed, Agencja Wywiadu, Apator Elkomtech, BSH, Ericsson, Hydro, Procter & Gamble. 

Wśród wystawców znajdziemy przedsiębiorców z branży m.in.: informatycznej, farmaceutycznej, logistycznej, spożywczej. Różnorodność firm biorących udział w targach sprawia, że każdy odwiedzający będzie mógł znaleźć coś dla siebie. 

Jak co roku zapraszamy do udziału w darmowych szkoleniach tematycznych, na których przybliżona będzie zarówno wiedza teoretyczna, jak i praktyczna. Prowadzone one będą przez specjalistów, praktyków z danych dziedzin. Wszystko po to, by jak najlepiej przygotować studentów i absolwentów do wejścia na rynek pracy. Dokładamy starań, aby szkolenia odpowiadają na realne zapotrzebowanie na rynku pracy. 

Wszystkich spragnionych wiedzy już dziś zapraszamy do zapisów na szkolenia:  

http://ankieta.p.lodz.pl/ankieta/615698/szkolenie.html 

Dzięki Targom, wielu pracodawców znalazło już dobrych pracowników natomiast studenci i absolwenci łódzkich uczelni znaleźli idealną pracę odpowiadającą ich oczekiwaniom. Uczestnicząc w Targach można zwiększyć swoje szansę na dołączenie do grona spełnionych zawodowo pracowników. 

Wirtualne ATP odbędą się 21 kwietnia w godzinach 10:00 – 17:00 na platformie internetowej:  

https://atp.wydarzeniaonline.pl/darmowa-rejestracja/  

Wstęp na Targi jest bezpłatny, tak samo jak wszystkie inne atrakcje towarzyszące wydarzeniu. 

Więcej informacji o wirtualnych ATP jest dostępnych na:  

https://www.facebook.com/events/129939649102453  

Organizatorami ATP są: Urząd Miasta Łodzi, Młodzi w Łodzi, Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Fundacja dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, oraz Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Medycznego (ABK UM), Politechnika Łódzka, Biuro Karier Politechniki Łódzkiej (BK PŁ), Board of European Students of Technology Łódź (BEST Łódź), Erasmus Student Network – European Youth Exchange Łódź (ESN-EYE Łódź), Koło Naukowe Zarządzania Zasobami Ludzkimi Experience (KNZZL Experience). Partnerem imprezy jest Sekcja Studenckiego Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego Młoda Farmacja 

Znajdź pracodawcę na Akademickich Targach Pracy!  

Czekamy na Was! 

Wydrukuj strone
Do gory
Do gory