Wręczenie powołań przez ministra Przemysława Czarnka członkom Zespołu doradczego do spraw projektów

wrz

Wręczenie powołania dla prof. Kalety

Mam zaszczyt poinformować, że Pani Prof. dr hab. n. med. Dorota Kaleta, Prodziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu ds. Kierunku Zdrowie Publiczne oraz Kierownik Katedry Higieny i Epidemiologii i Zakładu Higieny i Promocji Zdrowia została powołana przez Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka na członka Zespołu doradczego do spraw projektów zgłoszonych w ramach programu „Nauka dla Społeczeństwa”.

Głównymi zadaniami członków zespołu są: ocena merytoryczna wniosków o przyznanie środków finansowych w ramach programu „Nauka dla Społeczeństwa”, ocena zastrzeżeń zgłaszanych przez wnioskodawców, ocena raportów z wykorzystania przyznanych środków, czy opiniowanie wniosków związanych ze zmianami w umowach.

Celem programu „Nauka dla Społeczeństwa” jest wsparcie podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki oraz instytucji działających na rzecz jej upowszechnienia.

W imieniu władz oraz całej społeczności Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi składam Pani Profesor gratulacje i życzę dalszych sukcesów zawodowych oraz szczęścia w życiu osobistym.

Prof. Jolanta Kujawa
Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu