Uroczyste wręczenie gratulacji dla dr n. med. Anny Kubsik-Gidlewskiej

lis

Dnia 5 listopada 2022 roku w sali kolumnowej Ministerstwa Zdrowia odbyła się uroczystość wręczenia listów gratulacyjnych dla osób, które zdały Państwowy Egzamin Specjalizacyjny w 2021 roku z najlepszym wynikiem. Wśród nagrodzonych znaleźli się lekarze, lekarze dentyści, farmaceuci, fizjoterapeuci, diagności laboratoryjni oraz zawody medyczne mające zastosowanie w ochronie zdrowia. Jedną z nagrodzonych jest dr n. med. Anna Kubsik-Gidlewska, adiunkt w Klinice Chorób Wewnętrznych, Rehabilitacji i Medycyny Fizykalnej Wydziału Nauk o Zdrowiu, w której kierownikiem jest dr hab. n. med. Robert Irzmański prof. uczelni, za uzyskanie najlepszego wyniku, czyli ocenę bardzo dobrą z Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego z Fizjoterapii w 2021 r.

Odbierając list gratulacyjny z rąk Wiceministra Zdrowia Piotra Brombera oraz Prezesa Krajowej Izby Fizjoterapeutów Tomasza Dybka, dr n med. Anna Kubsik-Gidlewska podziękowała za wyróżnienie oraz pogratulowała wszystkim specjalistom, którzy również uzyskali pozytywny wynik z ww. egzaminu.

Dołączamy się do gratulacji i życzymy dalszych sukcesów!