Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Młodych Fizjoterapeutów

lis

W dn. 5 listopada w Warszawie odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Młodych Fizjoterapeutów zorganizowana przez Wydział Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Podczas tego wydarzenia studenci fizjoterapii oraz młodzi fizjoterapeuci mieli okazję do sprawdzenia swojej wiedzy, ale również wysłuchania fascynujących wykładów, spotkań i wymiany doświadczeń z kolegami z innych miast, zapoznania się z ofertą firm działających na rynku rehabilitacji oraz doskonałej i kreatywnej zabawy.

Nasza Uczelnia była reprezentowana przez 14 studentów i absolwentów (dr Katarzyna Glibov, Ksenia Skrobek, Justyna Zarzycka, Natalia Pawłuś, Krzysztof Szablewski, Mateusz Szewczyk, Dominika Kotus, Katarzyna Darmaszek, Anna Ciesielska, Anita Kopka, Klaudia Skonieczna, Aleksandra Al-Askari, Daria Krajewska, Paulina Rychlik).

Wszystkim serdecznie gratulujemy odwagi, zaangażowania i życzymy wielu sukcesów !!!

Szczególne gratulacje dla dr Katarzyny Glibov, która w kategorii C (absolwenci) zajęła 2 miejsce!! Gratulacje!!