Konkurs na prace licencjackie i magisterskie z zakresu szeroko rozumianej problematyki pro-life

mar

Polskie stowarzyszenie obrońców życia człowieka ogłasza konkurs na prace licencjackie i magisterskie z zakresu szeroko rozumianej problematyki pro-life.

Jego celem jest zachęcenie studentów do zainteresowania się zagadnieniami związanymi z promocją życia jako wartości o fundamentalnym znaczeniu zarówno dla egzystencji poszczególnych osób, jak i całych społeczeństw.

Wyrazem tego zainteresowania byłoby podejmowanie przez studentów takich badań, które dotyczyłyby zagadnień pro-life ujmowanych z perspektywy studiowanej przez nich dyscypliny, a jednocześnie mogłyby stanowić podstawę przygotowania  i obrony  pracy dyplomowej.