Kondolencje – prof. dr hab. Barbara Kostka

lis

Z ogromnym żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

prof. dr hab. Barbary Kostki

Emerytowanego pracownika Zakładu Biochemii Farmaceutycznej i Diagnostyki Molekularnej, Prodziekana ds. Oddziału Medycyny Laboratoryjnej w latach 2002-2010.

Wieloletniego Członka Rady redakcyjnej wydawnictwa Annales Academiae (Universitatis) Medicae Lodzensis oraz towarzystw naukowych – Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego i Polskiego Towarzystwa Biochemicznego.

Uhonorowana licznymi odznaczeniami za swoją pracę dydaktyczną, naukową i organizacyjną, otrzymując m.in. odznaczenia: Złotego Krzyża Zasługi, Odznakę Honorową „Za Wzorową Pracę w Służbie Zdrowia”, Krzyża Kawalerskiego Orderu Odrodzenia, liczne nagrody dydaktyczne i naukowe JM Rektora, Nagrodę Ministra Zdrowia i Opieki , „Zasłużony dla medycznej diagnostyki laboratoryjnej”- jedno z najważniejszych wyróżnień przyznawanych przez Krajową Izbę Diagnostów Laboratoryjnych.

Rodzinie oraz Bliskim wyrazy głębokiego współczucia

składają

Władze  i społeczność Wydziału Nauk o Zdrowiu

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 1 grudnia 2021 roku o godzinie 11.50

na Cmentarz Rzymskokatolickim św. Anny przy ul. Lodowej 78 w Łodzi.