The 9 th Concha Colomer Symposium on-line

cze

Szanowni Państwo!

W imieniu The European Training Consortium in Public Health and Health Promotion oraz Uniwersytetu Medycznego w Łodzi serdecznie zapraszam do udziału w The 9 th Concha Colomer Symposium on- line w dniu 28.07.2021.

Tematem tegorocznego sympozjum jest: Participatory approaches for strenghtening communities to enhance community health and wellbeing Jest to niepowtarzalna okazja dla specjalistów opieki zdrowotnej, aby wziąć udział w międzynarodowym szkoleniu i nauczyć się technik opartych na tzw. participatory approach, które mogą być wykorzystywane w tworzeniu innowacji we współpracy z przedstawicielami różnych społeczności. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Termin rejestracji jest do 09.07.2021. Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w międzynarodowym szkoleniu. Szkolenie jest w j. angielskim. Więcej szczegółów pod linkiem. Concha Colomer Symposium 2021 | ETC-Summer Course (wordpress.com)

Link do rejestracji: https://forms.office.com/r/PHEUJTGGY5

Concha Colomer Symposium, eng