2022 Japan-Poland International Workshop on Technologies supporting rehabilitation and medical services

lis

W dn. 17-18 listopada odbyła się kolejna edycja 2022 Japan-Poland International Workshop on Technologies supporting rehabilitation and medical services. Wydarzenie organizowane było we współpracy trzech uczelni: Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Politechniki Łódzkiej oraz Nagoya Institute of Technology. Spotkania polskich i japońskich naukowców oraz studentów miały miejsce w Instytucie Automatyki z Zakładem Sterowania Robotów PŁ, Wydziale Mechanicznym z Zakładem Robotyki i Automatyzacji PŁ oraz Katedrze i Klinice Rehabilitacji Neurologicznej w Miejskim Centrum Medycznym im. dr Karola Jonschera w Łodzi. Konferencja była pełna interesujących paneli i warsztatów dla lekarzy, fizjoterapeutów i inżynierów chcących udoskonalać rehabilitację i rozwijać nowe technologie!W Radzie Naukowej z ramienia Uniwersytetu Medycznego w Łodzi zasiadała prof. dr hab. Elżbieta Miller, kierownik katedry Rehabilitacji Neurologicznej. Członkiem Komitetu Organizacyjnego była mgr Klaudia Marek, asystent Kliniki Rehabilitacji Neurologicznej Wydziału Nauk o Zdrowiu. Na konferencji nie zabrakło inspirujących prac studentów z koła naukowego Neurorehabilitacji UMED oraz Skaner Politechniki Łódzkiej.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę konferencji: