I Ogólnopolska Konferencja ,,Przyszłość Fizjoterapii”, AWF Kraków 2024

Posted Opublikowane przez Kamil w Aktualności

Z przyjemnością informujmy, że p. Justyna Marczyk (studentka 5. roku fizjoterapii & ITS) zajęła I miejsce w drugiej sesji podczas studenckiej I Ogólnopolskiej Konferencji ,,Przyszłość Fizjoterapii”, zorganizowanej w dn. 20.04.2024 r. przez AWF w Krakowie.

Pani Justyna przedstawiła pracę pt: „Ocena ryzyka rozwoju dysmorfii mięśniowej u mężczyzn trenujących w łódzkich klubach fitness” przygotowaną pod kierunkiem prof. Anny Stasiak.

W Konferencji udział wzięła także p. Zofia Prusakiewicz, która przedstawiła wyniki badania pt: Wpływ przebytego udaru niedokrwiennego mózgu na występowanie zaburzeń snu u pacjentów w szpitalu im. Karola Jonschera w Łodzi.” Praca została przygotowana pod kierunkiem mgr Kaludii Marek.

Wszystkim Paniom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych naukowych sukcesów!!!