Dziekanat

Pl. gen. J. Hallera 1
90-647 Łódź
tel. 42 272 50 25, 42 272 50 26
Godziny pracy dziekanatu: 1000-1400, z wyjątkiem środy
Nr konta bankowego: ING Bank Śląski Łódź 75 10501461 1000 0022 8237 9573

 

 

Kierownik Dziekanatu

mgr Agnieszka Dejda
Nr pok. 123
E-mail: agnieszka.dejda@umed.lodz.pl
Tel.: 42 272 50 21

 

Sekretariat Dziekana

Marta Szwugier
samodzielny referent ds. administracyjno-organizacyjnych
Nr pok. 122
E-mail: marta.szwugier@umed.lodz.pl
Tel.: 42 272 50 23

 

Dydaktyka, plany zajęć

mgr Dorota Sowińska
samodzielny referent ds. planowania

Nr pok. 130
E-mail: dorota.sowinska@umed.lodz.pl
Tel.: +48 42 272 50 27

mgr Katarzyna Kociszewska
samodzielny referent ds. planowania

Nr pok. 122
E-mail: katarzyna.kociszewska@umed.lodz.pl
Tel.: 42 272 50 22

mgr Karolina Baleja
samodzielny referent ds. planowania
kierunek: fizjoterapia III-IV rok
Nr pok. 116
E-mail: karolina.baleja@umed.lodz.pl
Tel.: 42 272 50 39

 

Sprawy studentów

Ewa Górecka
samodzielny referent ds. obsługi studentów
kierunek: ratownictwo medyczne,
zdrowie publiczne studia II stopnia, specjalność
organizacja medycznych czynności ratunkowych i zarządzania kryzysowego
Nr pok. 132
E-mail: ewa.gorecka@umed.lodz.pl
Tel: 42 272 50 26

Marta Weremczuk-Kacprzak
samodzielny referent ds. obsługi studentów
Nr pok. 132
E-mail: marta.weremczuk-kacprzak@umed.lodz.pl
Tel: 42 272 50 26

mgr Dorota Gładkiewicz-Telus
samodzielny referent ds. obsługi studentów
kierunek: dietetyka
Nr pok. 131
E-mail: dorota.gladkiewicz@umed.lodz.pl
Tel. 42 272 50 25

mgr Magdalena Gawrońska
samodzielny referent ds. obsługi studentów
kierunek: zdrowie publiczne
Nr pok. 131
E-mail: magdalena.gawronska@umed.lodz.pl
Tel. 42 272 50 25

Anna Mantusz
specjalista ds. finansowych
kierunek: fizjoterapia studia II stopnia
Nr pok. 109
E-mail: anna.mantusz@umed.lodz.pl
Tel. 42 272 50 46

mgr Sandra Czubik
samodzielny referent ds. obsługi studentów
kierunek: fizjoterapia I-II rok
Nr pok. 108
E-mail: sandra.czubik@umed.lodz.pl
Tel. 42 272 50 49


Wydrukuj strone
Do gory
Do gory