ZAPROSZENIE NA SEMINARIUM NAUKOWE PT: „RAKOFOBIA” JAKO WYZWANIE DLA PROFILAKTYKI ONKOLOGICZNEJ I PROMOCJI ZDROWIA

Posted Opublikowane przez Piotr Dolata w Aktualności
lis
24

Zapraszamy serdecznie na pierwsze Seminarium Naukowe online, organizowane przez SKN Socjologii z Medycyną oraz Zakład Socjologii UM w Łodzi pt. „Rakofobia” jako wyzwanie dla profilaktyki onkologicznej i promocji zdrowia. Gościem spotkania będzie dr hab. n. społ. Małgorzata Synowiec-Piłat, Prezeska Zarządu Fundacji Kreatywnie dla Zdrowia oraz Przewodnicząca Zarządu Sekcji Socjologii Zdrowia i Medycyny Polskiego Towarzystwa Socjologicznego, która wygłosi wykład pt.: W „spirali fatalizmu nowotworowego”. Rekomendacje i postulaty praktyczne dla promocji zdrowia i profilaktyki onkologicznej. Dyskusję poprowadzi dr n. hum. Rafał Mielczarek, zaś moderatorami spotkania będą Patryk Cegiełka, Przewodniczący SKN Socjologii z Medycyną oraz dr n. hum. Magdalena Wieczorkowska.

Spotkanie odbędzie się w formie online, 28 listopada 2022 roku, w godzinach 18.00-19.30, w aplikacji MS Teams. Informacja o wydarzeniu jest też dostępna na Facebooku – link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1269734237205324

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o kontakt z Panią Marzeną Krzyżańską Dziekanat Wydziału Nauk o Zdrowiu, e-mail: marzena.krzyzanska@umed.lodz.pl, w celu uzyskania identyfikatora, kodu dostępu oraz linku do spotkania.

 

Organizatorzy:

Patryk Cegiełka – Przewodniczący SKN Socjologii z Medycyną

Magdalena Wieczorkowska – opiekunka SKN Socjologii z Medycyną

Serdecznie zapraszamy!

 

Wydrukuj strone
Do gory
Do gory