Uroczystość wręczenia dyplomów absolwentom Wydziału Nauk o Zdrowiu oraz uroczyste nadanie symboli zawodowych absolwentom Oddziału Pielęgniarstwa i Położnictwa

Posted Opublikowane przez Piotr Dolata w Aktualności, Aktualności Pracowników
lut

W dniu 30. stycznia 2016 r. odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów absolwentom roku akademickiego 2014/2015 Wydziału Nauk o Zdrowiu, uroczyste nadanie symboli zawodowych oraz złożenie przyrzeczenia zawodowego przez absolwentów Oddziału Pielęgniarstwa i Położnictwa Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Dyplomy otrzymało 239 absolwentów Wydziału Nauk o Zdrowiu z kierunków: Ratownictwo medyczne, Dietetyka, Zdrowie publiczne, Socjologia oraz 167 absolwentów kierunków: Pielęgniarstwo i Położnictwo.

Najlepsi absolwenci każdego stopnia i kierunku studiów otrzymali nagrody ufundowane przez Władze Wydziału, dodatkowo Fundatorami nagród dla wyróżnionych absolwentów, studiów pierwszego stopnia na kierunkach Pielęgniarstwo i Położnictwo były: Okręgowa Rada Pielęgniarek i Położnych w Łodzi oraz Łódzki Oddział Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego.

Wręczone zostały również nagrody za osiągnięcia sportowe przyznane przez Akademicki Związek Sportowy.

W wydarzeniu udział wzięły Władze Uczelni: Rektor Uniwersytetu Medycznego – prof. Paweł Górski, Prorektor ds. Kształcenia – prof. Anna Jegier, Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu – prof. Tomasz Kostka, Prodziekani Wydziału Nauk o Zdrowiu i Oddziału Pielęgniarstwa i Położnictwa, a także przedstawiciele Władz Samorządu Terytorialnego, Władze i przedstawiciele organizacji środowisk Pielęgniarek i Położnych, Seniorki Pielęgniarki zasłużone dla pielęgniarstwa, a także bardzo licznie przybyłe na uroczystość rodziny i bliscy absolwentów.

_MG_0339 _MG_0323 _MG_0249 _MG_0243 _MG_0199 _MG_0185 _MG_0152 _MG_0089 _MG_0048 _MG_0013 _MG_0450 _MG_0442 _MG_0434 _MG_0426 _MG_0402 _MG_0396