Spotkanie informacyjne dotyczące możliwości podjęcia studiów na kierunku koordynowana opieka senioralna

Posted Opublikowane przez Piotr Dolata w Aktualności, Aktualności Pracowników

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na spotkania informacyjne dotyczące możliwości podjęcia studiów na kierunku koordynowana opieka senioralna na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Są to trzyletnie studia licencjackie o profilu praktycznym, których celem jest wykształcenie międzyobszarowych specjalistów zarządzających starością. Są to bezpłatne stacjonarne studia, prowadzone na Wydziale Nauk o Zdrowiu, które pozwalają na pogodzenie obowiązków studenta z wykonywaną pracą. Oferta skierowana jest do pracowników różnych sektorów, którzy dostrzegają potrzebę podnoszenia swoich kwalifikacji w zakresie koordynacji usług dedykowanych seniorom oraz chcących działać w obszarze „srebrnej” gospodarki.

Kierunek koordynowana opieka senioralna został uruchomiony w ubiegłym roku jako część projektu współfinansowanego przez Unię Europejską.

Na spotkaniach prowadzonych przez osoby odpowiedzialne za projekt i kierunek będzie można dowiedzieć się m.in.:

• Jak wygląda przebieg studiów;
  • Kto prowadzi zajęcia;
  • Jak przebiegają zajęcia warsztatowe;
  • Jakie kwalifikacje nabywa absolwent;
  • Jakie są perspektywy zatrudnienia.

Spotkania odbędą się 24 maja 2018 roku (czwartek) o godzinie 11.00 oraz o godzinie 16.00 w budynku nr 1 na Placu Hallera 1 – sala 238, II piętro (Studium Doktoranckie).

Serdecznie zapraszamy!

Informacje o kierunku: http://edumedsenior.umed.pl/